Kurýrní služby zábřeh

Nabízíme profesionální kurýrní službu - Přeprava zásilek a zboží. Poskytujeme vnitrostátní autodopravu pomocí naší dodávky Fiat Scudo, která má šířku 1,25 m, výšku 1,25 m a délku 1,95 m. Je to ideální pro přepravu větších balíků, nižších palet, větších elektrospotřebičů, menšího nebo složeného nábytku a dalšího zboží. Naše služba poskytuje přepravu od 1 kg do 1 000 kg a můžete se spolehnout na rychlé a spolehlivé doručení Vašich zásilek. Dále poskytujeme rozvážky zboží, tiskovin, stavebního materiálu a dalších položek.

Rozvoz zboží a materiálu

Rozvoz stavebnin

Potřebujete svému zákazníkovy rychle přepravit menší množství stavebního materiálu? Nabízíme přepravu zdicích materiálů, hydroizolací, polystyrenu, sanitární keramiky a podobně,

Přeprava nábytku

Nabízíme přepravu nábytku s délkou do 195 cm. Například skříňky, skříně, stoly a židle, psací stoly, křesla, komody, dětské postýlky a podobně. Dveře pro nakládku mají šířku a výšku 125 cm.

Rozvoz elektro

Pro firmy i občany zajistíme přepravu větších elektro-spotřebičů, praček, sušiček, lednic, sporáku, myček nádobí a dalších velkých elektrospotřebičů a zboží.